Кубічні і двопоточні індустріальні повітроохолоджувачі. Призначені для універсального застосування в промисловому охолодженні повітря в холодильних системах з холодоагентами типу HFC і HCFC.

 • Індустріальні кубічні повітроохолоджувачі:
  Серія IHT — крок ребра 4,5 мм, для високих температур +15 … + 2 ° C
  Серія IMT — крок ребра 7 мм, для середніх температур +2 … -20 ° C
  Серія ILT — крок ребра 11 мм, для низьких температур -18 … -35 ° C
 • Індустріальні двопоточні повітроохолоджувачі:
  Серії DHS / DHL — крок ребра 4,5 мм, для високих температур +15 … + 2 ° C
  Серії DMS / DML — крок ребра 7 мм, для середніх температур +2 … -20 ° C

Заявлені в каталогах характеристики перевірені і сертифіковані лабораторією TUV (Німеччина) відповідно до норм ENV 328.

Теплообмінні батареї виробляються із застосуванням високоефективних алюмінієвих ламелей з геометрією, оптимізованою для застосування в холодопостачанні і мідних трубок з внутрішнім рифленням діаметром 1/2 «для безпосереднього кипіння (D), 5/8» — для насосної (P) і затопленої (N) схем .

Батареї проходять випробування тиском до 30 бар і поставляються наддутого сухим азотом для забезпечення чистоти і запобігання попаданню вологи в холодильний контур. Всі компоненти проходять перевірку відповідно до строгих виробничими нормами та вимогами контролю якості.

Корпус з алюмінію (стандартне виконання), має міцну конструкцію і дозволяє отримати легкий доступ до системи відтаювання та інших компонентів обладнання. Корпус з нержавіючої сталі AISI 304 (опція).

Устаткування оснащується двохшвидкісними трифазними вентиляторами (ступінь захисту IP54) з вбудованим захисним термореле.

Для серії DHS / DMS застосовується високошвидкісне підключення вентиляторів трикутником (4 полюси). Для серії DHL / DML застосовується низькошвидкісне підключення вентиляторів зіркою (6 полюсів).

Спеціальні вентилятори (однофазні, одношвидкостні, з частотою електроживлення 60 Гц) доступні за запитом.