Лінійка компресорно-конденсаторних агрегатів серії LHV від компанії Bitzer (Німеччина), укомплектована 2-4 циліндровим  компресорами.

Серія базується на системі Plug & Play, що означає максимальну заводську готовність агрегату, і відповідно мінімальний час і трудовитрати для введення установки в експлуатацію.

Відмінна особливість агрегату — це плавне регулювання продуктивності в діапазоні 30-100% за допомогою охолоджуваного всмоктуваним газом перетворювача частоти, яким стандартно комплектується дана серія.

Конструкція компресора Octagon дає можливість використовувати область 25-87 Гц, в тому числі роботу на частоті вище номінальної (50 Гц) і відповідно мати додаткову продуктивність, при цьому економлячи, як на розмірі, так і на вартості самого компресора.

Агрегат оснащений програмованим контролером з двома передвстановленими програмами:

  • ECO MODE — режим найбільшою енергоефективності;
  • LOW SOUND MODE — малошумний режим, наприклад, для роботи в нічний час.

Широка адаптація агрегату до теплового навантаження дозволяє, з одного боку працювати з максимально високим тиском всмоктування (і максимально можливим холодильним коефіцієнтом для даних умов), а з іншого боку практично без зупинки, знижуючи до мінімуму кількість циклів пусків / зупинок і підвищуючи, таким чином, ресурс компресора.

Більш того, завдяки, датчикам тиску всмоктування і нагнітання контролер в режимі реального часу відстежує область застосування компресора, не даючи йому вийти на небезпечний режим.