Застосування геліосистем використовують сонячну енергію в системах опалення і приготування гарячої води вашого будинку це можливість ефективно використовувати невичерпні, безкоштовні сонячні ресурси. Сьогодні застосування геліосистем є обов’язковим елементом інженерії сучасного будинку. Геліосистеми Viessmann — сонячні установки, максимально ефективно використовують безкоштовну енергію сонця, що підвищують незалежність Вашого будинку від традиційних енергоносіїв і зростаючих цін на них. Геліосистеми Viessmann універсальні, тому будь-яка людина, який зацікавлений в економії енергоносіїв і відповідно в економії своїх коштів зможе підібрати для себе оптимальну геліосистему відповідає всім його вимогам.
У наших широтах геліосистеми знайшли своє застосування як джерела теплової енергії для приготування гарячої води, підігріву води басейну, підтримки опалення в будинках з низькотемпературної системою (теплі підлоги).
Завдяки застосуванню високоякісних геліосистем Viessmann Vitosol, можна економити до 60% щорічної потреби в енергії для приготування гарячої води. Основою Геліосистеми Viessmann виступає сонячний колектор Vitosol є втіленням останніх технічних досягнень у застосуванні геліосистем на європейському ринку. Найперша гелиосистема Viessmann була змонтована 30 років тому і раніше забезпечує високий комфорт при приготуванні гарячої води. Одним з основних переваг геліосистеми є її екологічність. Гелиосистема Vitosol дозволяє не тільки економити на вартості енергоносіїв, але й зменшувати викиди парникових газів в атмосферу Землі. Саме тому застосування геліосистем в європейських країнах є обов’язковою умовою при будівництві нових будівель та реконструкції будівель існуючих.