Компанія Carel (Італія) міцно влаштувалася в трійці світових лідерів з виробництва систем управління кліматичним устаткуванням, систем зволоження і є абсолютним лідером на італійському ринку. Штаб-квартира компанії займає територію близько 30 000 м2 в Бружіне, в 20 км від Падуї та 30 км від Венеції. Компанії Carel належать 6 заводів в Італії, Китаї та США.
Широка мережа філій компанії охоплює Північну і Центральну Америку, Європу, Далекий Схід і Океанію. Carel активно займається дослідженнями в галузі технології зволоження за підтримки вчених університету Падуї та Національної ради з наукових досліджень C NR. Високий рівень автоматизації гарантує високу якість виробничих процесів. Наприкінці виробничого циклу вся продукція піддається суворим експлуатаційних випробувань.
Крім того, всі електронні компоненти проходять попередню електротермотреніровку для мінімізації виникнення несправностей на початковому етапі. Лабораторія сертифікації компанії Carel самостійно перевіряє все нове розроблювальне обладнання на відповідність найсуворішим міжнародним стандартам. Усі контролери проходять випробування на електромагнітну сумісність і чутливість, а зволожувачі перевіряються в ході теплових і механічних випробувань.
Carel пропонує засоби для побудови потужних, гнучких і надійних систем управління інженерним обладнанням: контролери, панелі оператора, засоби розробки програмного забезпечення для контролерів, а також комунікаційні шлюзи і програмне забезпечення для інтеграції в системи управління будівлею (BMS). Внаслідок цього автоматика Carel знаходить широке застосування на ринку систем управління кліматичним устаткуванням (HVAC) та іншими інженерними системами.