Компанія Mitsubishi Heavy Industries вже більше 80 років є одним з лідерів виробництва систем охолодження і кондиціонування повітря. І сьогодні вона продовжує впроваджувати інновації та нові технології для досягнення високого рівня ефективності та надійності всієї своєї продукції.
MHI була першим виробником, який представив на європейському ринку повний спектр спліт-систем, що використовують високо ефективний і озонобезпечний холодоагент R410a. У поєднанні з інверторною технологією MHI, спліт-системи цієї компанії володіють найвищим в галузі рівнем енергоефективності.

У 2010 році були запущені новітні системи кондиціонування серії KX6 на основі VRF (змінний потік холодоагенту). Найширший діапазон цих систем кондиціонування дозволяє знайти рішення, відповідне дизайну практично будь-яких об’єктів, від квартир до торгових приміщень, готелів і багатоповерхових будівель. У системах KX6 також використовується холодоагент R410A і інверторна технологія в поєднанні з просунутими системами контролю, що забезпечують максимально високий рівень енергоефективності.

MHI продовжує удосконалювати і розширювати асортимент продукції. На ринку були представлені нові теплові насоси типу повітря-вода і відзначені нагородами відцентрові чиллери великої ємності, які на міжнародному рівні визнано одними з найбільш енергетично ефективних систем охолодження.