Газ етилен, що виділяється фруктами і овочами, прискорює ріст, розвиток, дозрівання і старіння продукту. Деякі види фруктів, наприклад ківі, надзвичайно чутливі до нього. Конвертер етилену від Besseling легко і швидко видаляє цей непотрібний газ. І ваші продукти зберігають «вічну молодість».

Конвертор етилену складається з двох колон, кожна з яких забезпечена теплоносієм, каталізатором, нагрівальними елементами і вентилятором. На початку циклу повітря зі сховища прямує вгору і нагрівається в колоні. Потім повітря проходить через шар каталізатора, де газоподібний етилен розщеплюється. В кінці циклу потік повітря проходить через другий шар каталізатора, де руйнується залишковий етилен, і повітря знову остигає.

Після конвертора рівень етилену становить 1 молекулу на мільярд (0,0000001%) і це досягається без використання хімікатів. Таким чином, процес є надзвичайно екологічним. Завдяки рекуперації тепла і точного підтримки оптимальної температури, конвертор споживає мінімальну кількість енергії.