Компресори FRASCOLD користуються заслуженою популярність по всьому світу. І тому є немало причин. Холодильне устаткування FRASCOLD представлене на ринку в різних модифікаціях, тому у споживача є можливість вибрати найбільш відповідну для нього модель. Всі холодильні установки на базі устаткування FRASCOLD відрізняються високою ефективністю використання.

Враховуючи сучасні вимоги до агрегатів, виробник приділяє величезну увагу зниженню енергоспоживання. Більшість компресорів FRASCOLD універсальні, одна і та ж модель придатна до роботи в різних режимах (ниько- і середньотемпературних). Система мастила приладу модифікована і відрізняється ефективністю. Дуже вдале дизайнерське рішення і відносно невелика маса агрегату. При роботі компресори не створюють шуму. Всі вони довговічні і мають гарантовано тривалий термін служби, оскільки ресурс всіх складових значно збільшений. Холодильна установка Frascold легко встановлюється і демонтується в будь-яке приміщення. Виробник ретельно стежить за зростаючими вимогами споживачів, і регулярно оновлює асортимент.

На сьогоднішний день, на ринок від FRASCOLD щорік поступає 65 тис. напівгерметичних поршневих компресорів, 1,5 тис. гвинтових, 9 тис. компресорно-конденсаторних агрегатів. Будь-яка промислова холодильна установка тих, що на базі комплектують Frascold є надійною, довговічною і зручною у використанні. Компанії, які вже встигли купити морозильні камери, з використанням устаткування даного виробника, заявляють про високу надійність і стабільність їх роботи. Фреонові холодильні установки з використанням агрегатів FRASCOLD мають ідеальний баланс «ціна-якість» на світовому ринку. Згідно з опублікованими даними, FRASCOLD є другим в Європі виробником холодильного устаткування, а на батьківщині, в Італії, по праву займає перше місце. Всі товари, виготовлені FRASCOLD,повністю задовольняють вимогам, що пред’являються до них в Європі і Росії. Про це свідчать сертифікати, видані найвідомішими інститутами. Не зупиняючись на досягнутих результатах, компанія FRASCOLD, каталог якої завжди поповнюється новими моделями, упроваджує новітні технології.