CARELHumiDisk — це компактний, надійний і легко встановлюваний зволожувач, який використовує питну або демінералізовану воду і працює за простим принципом. До складу зволожувача HumiDisk входить диск, який обертається і створює відцентрову силу, за допомогою якої вода розпорошується на дрібні краплі, легко поглинаються внутрішнім повітрям. Таким чином, повітря одночасно зволожується і охолоджується. Потужність споживання такого зволожувача всього 34 Вт / (кг / год).
Зволожувач HumiDisk легко встановлюється і вимагає мінімум обслуговування. Компанія CAREL пропонує як панелі з вбудованими електронними контролерами зволоження, так і більш прості і дешеві варіанти з механічними гігростата. Таким чином, один або відразу декілька зволожувачів HumiDisk можуть працювати синхронно і підтримувати задану вологість повітря.
Після кожного циклу роботи зволожувач автоматично зливає воду з бачка, підтримуючи високий рівень гігієни. Такий зволожувач прекрасно підходить для зволоження повітря в магазинах, холодильних камерах і невеликих виробничих приміщеннях. При управлінні від електричної панелі перед кожним включенням запускається додатковий цикл промивки зволожувача.
Зволожувач може комплектуватися додатковим нагрівачем, який автоматично включається при зниженні температури до 0 ° C і дозволяють зволожувачу працювати при температурах до -2 ° C.
Зволожувач HumiDisk йде в комплекті з кріпленнями для монтажу на стіну або може підвішуватися під стелею на металевих ланцюгах.