При зниженні рівня кисню в холодильній камері, процес дихання у фруктах і овочах сповільнюється, і витрата важливих поживних речовин знижується. Мета полягає в тому, щоб підтримувати рівень кисню в камері якнайнижче, щоб зберегти якість продукту і уповільнити процес старіння якомога сильніше.

Зниження рівня кисню в холодильній камері можна прискорити за допомогою генератора азоту PSA (адсорбції при змінному тиску). Цей апарат виробляє чистий азот із звичайного атмосферного повітря. Отриманий азот може використовуватися для витіснення кисню з сховища.

Генератор азоту PSA від Besseling складається з двох ємностей, забезпечених високоякісними вуглецевими молекулярними ситами (CMS). Молекулярне сито здатне певний час поглинати молекули кисню. Коли в одній ємності досягається насичення, система за допомогою клапанів автоматично перемикається на іншу. Наповнений посудину готовий до наступного циклу скидання тиску, після чого поглинені молекули кисню будуть видалені. Завдяки цьому простим принципом, надійність і термін служби генератора азоту PSA надзвичайно високі.

Всі наші генератори азоту PSA забезпечені фільтрами і автоматичними дренажами, тому ні рідини, ні масла не зможуть досягти молекулярних сит.

Компанія Besseling пропонує генератори азоту різної продуктивності. Вона залежить від кількості та загального обсягу холодильних камер.